Umay Karabece

TRANSFORMAL NEFES EĞİTMENİ & YAŞAM KOÇU & KUANTUM UYGULAYICISI

8.08.1967 İzmir doğumluyum. Orta ve Lise eğitimimi İzmir Türk Koleji’nde bitirdikten sonra, 9 Eylül Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun oldum. Daha sonra San Diego State Üniversitesi’nde Business Language sertifika programını tamamladım. Bir süre aracı kurum şirketlerinde yatırım danışmanı olarak çalıştım.

2005 yılında Kiara Windrider’la tanıştıktan sonra enerji çalışmalarıyla ilgilenmeye başladım. Kiara Windrider’dan Deeksha ve İlahi Nur enerjileri ile ilgili öğretiler aldım. Bu dönem hayatımı, korkularımın ele geçirdiği bir dönemdi. Kaybetme korkusu, başarısız olma korkusu ile kendimi çok sınırlamış, adeta beni korkularımın yönettiği sınırlı bir hayatı yaşıyordum. Bu çalışmalar bana çok iyi gelmişti fakat yetersiz kaldığı yerler olduğunu biliyor, içimde daha derin bir temizliğe ihtiyaç duyuyordum.

Başka ne gibi yöntemleri deneyebilirim diye araştırdığım bir sırada karşıma Transformal Nefes yöntemi çıktı. Semra Bakioğlu’ndan aldığım ilk özel seanstan sonra aradığım şeyi kesinlikle bulduğumdan emindim. Beni o kadar derinden etkilemişti ki, Transformal Nefes’in bütün çalışmalarına katılıp, seminerlerini tamamladım. 2007 Aralık ayında eğitmen olarak profesyonel Nefes Koçluğu sertifikamı aldım.

Bu yöntem sayesinde ikinci bir kişiye ihtiyaç duymadan sadece kendi kendime, korkularım ve endişelerimden kurtulma yolunu öğrendim. Bu da bana kendimin ve hayatın ne kadar değerli olduğu gerçeğini gösterdi. Evet gerçek bu, hepimiz çok değerliyiz ve hayat çok değerli, bunu sınırlamadan, özgürce yaşamak Transformal Nefes yöntemi ile sadece nefes alarak mümkün.

Sizde bu basit fakat %100 etkili yöntemi deneyerek, açık bir nefesle ve sürekli bağlantıda kalarak hayatı yaşamanın bedeninize verdiği neşe, mutluluk, sağlık ve tatmin duygusunu tadabilirsiniz.

Herkese bol nefesli günler diliyorum.