müthiş bir teknik.. – İlke Yalkın

Bir dergide okumuştum transformal nefes tekniğini,ilk başta biraz şüpheyle yaklaşmıştım açıkçası..Anlatılanlar gerçekten çok ilginçti.Ama Semra Hanımla tanışınca ve bir kez de onun ağzından dinleyince kafamdaki sorular yanıtlarını bulmaya başladı.İlk seansın sonunda yaşadıklarımsa tek kelimeyle inanılmazdı.. Yarım saat aralıksız nefes almak,tepeden tırnağa tüm vücudunuzun uyuşması,yattığınız yerden kalkamayacakmış gibi hissedip de seans sonunda duyduğunuz inanılmaz bir rahatlık ve mutluluk hissi..Kesinlikle anlatılmaz yaşanır bir deneyim..

Yaklaşık 2 aydır da her gün aksatmadan en az 3 dakika nefes çalışmamı yapıyorum artık ve eskiden herşeyin en kötüsünü,en olumsuzunu düşünen ben şimdi hayata bambaşka bir yerden bakıyorum..Nefes çalışmalarına başlamadan önce ilaçlarla migren ağrımı geçirmeye çalışıp hayatı kendime zindan ederken şimdi onunla başa çıkmayı başarabiliyorum:)Kısacası her geçen gün bedenimde ve ruhumdaki olumlu etkilerini biraz daha fazla hissediyorum..

Aslında fazla söze gerek yok,herkesin bir kez denemesi gereken ki zaten bir kere deneyince bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz:) müthiş bir teknik..

Bu muhteşem şifa tekniğini bizlerle paylaştığı için,gösterdiği ilgi,yakınlık;verdiği sevgi ,enerji ve NEFES için Semra Hanım&8217;a bir kez daha sonsuz teşekkürler…

Categories: Nefes Sonrası Yaşanılan Deneyimler

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir