Hayatı Kendine Zindan Edenlere

Söylenecek ve yazılacak sayfalarca şey varken ben kendi nefes deneyimimden yola çıkarak özelikle hayatla yoğun bir mücadele çıkmazında olanlara seslenmek istiyorum. Benim gibi dizginleri var gücüyle eline alma çabasıyla boğuşanlara seslenmek istiyorum.
Evet belki güçlüyüz, hatta belki sandığımızdan çok daha güçlüyüz () AMA buna kalpten ve tüm benliğinizle inanın ki bu yaşamda TESLİM OLMAK kadar büyük bir güç yok:))) Buna inanın ve uygulayın ki gücünüzün kaç kat arttığını görün, kendiniz şahit olun İşte bana bu deneyimleri yaşatan hayatımdaki son mucize Transformal Nefes ve çok değerli Semra Bakioğlu…
Bugün bu satırları yazarken sadece 2. nefes seansımı 3 gün önce yaptım. Ve yıllardır acımasızca üzerlerine onca baskı uygulamış olduğum kaslarımın gevşemeye başlamasının bendeki dönüşümün en somut göstergeleri olan kas tutulmalarım rahatlar rahatlamaz bir sonraki seansın getireceği mucizeleri yaşamak için duyduğum heyecanla, herkesin bu çok özel hediyeyi kendilerine bir an önce sunmalarını umuyorum. Transformal Nefes çalışmaları, yıllardır okuduğum kişisel ve ruhsal gelişim kitapları ve birkaç ay önce başladığım (çok faydasını gördüğüm ve önemini asla inkar edemeyeceğim) enerji çalışmalarından çok daha hızlı bir farkındalık, arınma, temizlenme, değişim ve dönüşüm aracı.
Bu yolda olduğum için önce kendime, sonra bu yolu bana açan herkese ve çok sevgili Semra Bakioğluna sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Her daim sevgi, neşe, ışık ve nefesle..

Categories: Nefes Sonrası Yaşanılan Deneyimler

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir