Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Umay Karabece & Nükte Tezcanlı İle “KELEBEK ETKİSİ ” Çalışması

25 Kasım 2017

Bir kelebeğin kanat çırpışı fırtınaya sebep olabiliyorsa, DÜŞÜNCE ve DAVRANIŞ gücümüzle yaratabileceğimiz sonsuz olasılıkları hayal edin. Hayatımızda aldığımız kararlar ve yaptığımız seçimler, geleceğimizi belirler. Her şey, zincirleme olarak birbirine etki eder ve hayatı var eden aslında bu döngüdür. İnsan hayatının ne kadar hassas dengeler üzerine kurulu olduğunu; minik bir kartopunun nasıl bir çığa dönüşebileceğini, hayatımızda önemsiz görünen her şeyin aslında hayatımızın akışını etkilediğini bilmek beynimizin ne kadar muazzam ve sonsuz bir güce sahip olduğunu anlamamızı sağlar. Belki de tüm yaradılışın arkasındaki gizem, beynimizde saklı, ve keşfedilmeyi bekliyor.
Kuantum alanda bu sıçramayı ve bilişi gerçekleştirmek hepimizin elinde. İhtiyacımız olan tek şey bize doğru kapıyı açacak anahtarları yakından tanımak. 
Bizler bu eğitimde siz değerli katılımcılarla sonsuz olasılıklar denizinden bir damla almak yerine daha fazlasına sahip olmanın sırlarını paylaşacağız. Eğer sizlerde zamanın ve mekanın ötesine geçmeye hazırsanız, kemerlerinizi bağlayın ve bu keyifli yolculukta yerinizi şimdiden ayırtın.

Eğitim İçeriği:
Kelebek Etkisi Nedir
Kuantum Dünyasına Giriş
Kuantum Teknik Uygulama
NLP ile Kuantum Sıçrama 
NLP Teknik Uygulama
Nefesle Dönüşüm Aşamaları
Transformal Nefes Tam Seans