Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

“Tırtıldan Kelebeğe Dönüş” Ücretsiz Tanıtım

15 Nisan 2015 @ 14:00 - 15:00

KİŞİSEL DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ
“tırtıldan kelebeğe…”
“Bir ben var benden içeri” felsefesini kabul eden Dönüşüm Atölyesi’ne göre, günlük yaşadığımız ilişki ve iletişim problemleri, mutsuz evlilikler, tatminsiz meslek hayatları, başarısız addedilebilecek ebeveyn-çocuk ilişkileri buz dağının görünen yüzüdür.
Farkında bile olmadan söylenen yalanlar, gerçekle yüzleşmemek adına kendimizi kandırmalar, gerçekleştirilemeyen ama alınan kararlar ve verilen sözlerle “Ben”imizin sahasını daraltıp “Özsaygı”mızı azaltırız. Küçülen “Ben”imiz sayesinde “Ego”muzun sahası genişler. “Kendimiz” olduğunu zannettiğimiz “Ego”muzun ve çevremizin dayatmalarının esiri olarak hatalar yapıp yanlış insanları ve olumsuzlukları üstümüze çekeriz. Kurban-suçlayıcı-kurtarıcı Dramatik Üçgeninde boğulur hayatla boğuşuruz.
KDA’da sağaltıcı ve yaratıcı drama, hipnomeditasyon, Pi-ki, NLP, Aile Dizilimi, ho’ponopono gibi yöntemlerle kişiliğiniz ve ilişki profillerinizin görünmeyen taraflarıyla, bilinç altı ve bilinç üstü inançlarınız, karmik kodlarınız ortaya çıkarılır. “Kendiniz olma” yolunda hayat amacınızı keşfedip “hayatla dans etmenin kurallarını” öğrenerek tekamülünüzün doğru yönde ilerlemesine olanak sağlarsınız.