Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Kuantum Scio Feed Back Ücretsiz Tanıtım

5 Ekim 2016 @ 18:30 - 19:30

SCIO (Scientific Consciousness Interface Operations System – Bilimsel Bilinç Arayüzü İşletim Sistemi), evrensel bir elektrofizyolojik geribildirim sistemidir.

​​

Temel olarak, insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizliklerini bulan ileri teknoloji bir cihazdır. Kompleks bir bilgisayar yazılımı sayesinde kişinin enerjetik bedeni ile işbirliği içinde çalışarak biyoenerjetik verilerin alınmasını sağlar. Veri alış-verişi, başa, el ve ayak bileklerine bağlanan elektrodlar aracılığıyla olur.

Biofeedback (biyolojik geri bildirim) ve biyorezonansı bir araya getiren SCIO sistemi, bedenin muazzam düzeydeki kendini iyileştirme kapasitesini uyararak tamamen doğal, naturopatik yöntemlerle harekete geçirir. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan optimum sağlığı yakalamanızı sağlar.

SCIO Quantum Biofeedback Stres Azaltma Sistemi

Seanslar, 10000 den fazla enerjik sinyalin bedeninize gönderildigi 3 dakikalik bir test ile baslar ve kişinin genel durumunun doğru ve geçerli bir resmi elde edilir. Test ile gelen veriler, SCIO sistemi tarafından en yüksek reaksiyon değerlerine göre değerlendirilir ve stresörler analiz edilerek bedeninizin ihtiyaci olan dengeleme süreçleri, 300 den fazla özel çalışma arasından seçilerek başlatılır.

SCIO, bilgisayarlardaki virüs tarayıcı programlar gibi vücudu tarar. Vücuttaki virüsler, organ zayıflıkları, allerjiler, anomaliler ve besin hassasiyetleri gibi birçok bilgiyi tarayıp dengesizlikler hakkında bilgi verir. SCIO röntgen, kan tahlili gibi yaygın tıbbi testlerden farklı olarak vücudun enerjetik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir.