Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Boyutsal Nefes Semineri -Alsancak Nefesle Hayat

27 Mart @ 10:00 - 29 Mart @ 18:30

Event Navigation

Sizler için 27-29  MART 2020 tarihlerinde, NEFES’le dopdolu harika bir hafta sonu programı hazırladık. Katılmak istiyorsanız hemen bizi arayın. 

Boyutsal Nefes tekniğini derinlemesine tanıma ve deneyimleme olanağı sunan bu çalışma, kısa zamanda büyük açılımlar sağlamak için oldukça elverişli ve keyifli bir program.

Boyutsal Nefes Eğitmenlerimizden Semra Bakioğlu ve Esra Günaydın tarafından gerçekleştirilecek bu haftasonunda seminerinde neler mi yapacağız?

▪5 Tam Boyutsal Nefes Seansı
▪Çakra Dansı
▪Yönlendirmeli Meditasyonlar
▪Ses Meditasyonları
▪️Titreme ile rahatlama Egzersizi
▪Zihin Dengeleme Çalışması
▪The Work
▪Affetme Çalışması
▪Öz’den Öz’e İletişim
▪️Farklı Nefes Teknikleri
▪Ve daha pek çok kişisel farkındalık çalışmaları…

Nefesimizi kullanarak;

• daha fazla bedensel SAĞLIK,
• daha fazla zihinsel ve duygusal DENGE ve
• daha fazla Öz’le BAĞLANTI kazanmanın yanısıra,

Solunum sistemimiz büyük bir oranda açılarak Tetik Nokta ile beden blokajlarının açılımı sağlanacak. Böylece bilinç altımızdaki olumsuzlukların ve hücre hafızalarımızdaki blokajların nasıl temizlendiğini hem öğreneceğiz hem de deneyimleyeceğiz.

Siz de bu keyifli haftasonunda  Nefesle Hayat Merkezin de gerçekleştireceğimiz nefes seminerine katılmak istiyorsanız, sınırlı sayıdaki yerlerimizden birini ayırtmak için acele edin!

Bunlar dışındaki sormak istediğiniz herhangi bir konu olursa bizlere 0 505 639 55 37 (Funda Hanım) nolu telefondan yada boyutsalnefes@gmail.com email adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu muhteşem Nefes haftasında, sizlerin yaşamlarına dokunmak ve muhteşem dönüşümlerinize tanık olmayı iple çekiyoruz! Görüşmek dileğiyle…

Sevgiler!
Boyutsal Nefes Derneği