Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Astroloji ; Tutulmalar ve Harita Açılımı Ücretsiz Tanıtım

16 Ekim 2015 @ 18:30 - 20:00

Güneş Tutuldu !

Ay tutuldu !

Merkür Geriledi ! derken ruhlar darmadağın oldu…

Hayat işaretlerle doludur ve seçimlerden ibarettir. İşaretleri görüp anlayabilirsek, seçimlerimizi daha isabetli yapabiliriz.

İşte tamda Astroloji bu anda devreye giriyor.

Astroloji nedir?

Sistem nasıl işler? 

Doğum Haritamız nedir?

Doğum haritamızı kullanarak hayatımızı nasıl daha iyiye yönlendirebiliriz ve yol haritamızı çizeriz? 

ve daha bir çok konuda Astroloji’den yardım alabiliriz.

Astroloji göksel cisimlerin insan karakteri ve kaderi üzerine olan etkilerini tanımlayan bir semboller dilidir. Bir bilim dalıdır.

İnsan ilk doğduğu andan itibaren astrolojiye göre karakteri oluşmaktadır. Astrolojiye göre çocuk doğduğu anda gökyüzü konum olarak nasılsa çocuğunda kaderi ve karakteri ona göre hayatı boyunca şekillenmektedir.

Kişinin hayat yolculuğunda kendini ve çevresindekileri tanıması, elindeki olanakları ve zorlukları bilmesi onu yaşama daha hazır halde tutmaktadır.

Bu hazır olma hali ile insanın en büyük açmazı olan bilinmezlik ve belirsizlik için bir alternatif sunan Astroloji tüm zamanlar içinde var olmasını da buna borçludur. 

Bu farkındalığı yaşamak isteyenler Astroloji ile tanışmalıdır. İşte bu nedenle biz sizlere bir tanıtım toplantısı düzenleyerek çalışmalarımıza buradan başlamayı amaç edindik. 

NOT: Katılımcıların haritaları üzerinden bir Astroloji tanıtımı olacağından tanıtıma gelmeden en az 1 gün öncesinden Funda Hanıma doğum bilgilerini vermelerinizi ulaştırmanız gerekiyor.

( Ad Soyad Gün, Ay, Yıl, Saat ve Yer )

saat bilgisi Astrolojide önemlidir. 2- 3 saatlik kaymalar haritada da sapmalar yaratır.