Regresyon

hipnozHipnotik Regresyon,geçmişin anılarını ve olaylarını içeren derin değişim dönüşüm sağlayan ve geçmişe yapılan bir yolculuktur.Doğumdan hatta doğumdan bile önceki anılarımız bedenimize ,zihnimize ve ruhumuza işlenir.Regresyon terapisi ile kişileri çocukluklarına,anne rahmine,hatta uzun zaman unutulmuş geçmiş yaşamlara götürebilirsiniz.

 

Bu çalışmada,kişilerin bu yaşamda,geçmiş yaşamlarda hatta yaşamlar arası yaşamlarında,sıklıkla bilinçaltı formda yaratmış oldukları,kalıpları ,kontratları,anlaşmaları,algıları,inançları ve stratejileri keşfedersiniz.Hipnotik Regresyon ile geriye gitmek,kişiye başka hiçbir terapinin getiremeyeceği,yeni bir perspektif ve şifa getirir.

 

Hipnotik Regresyon asla hatırlamaya çalışmak gibi bir şey değildir..Ve hatta hatırlamaya calışmak süreci  yavaşlatan gerileten bir şeydir.Çoğu kez danışanın regresyona girememesinin sebebi ,hatırlamak için kendini çok zorlamasıdır.En iyisi bilinçli zihni olabildiğince rahatlatmak ve bilinç altındaki anıların eforsuzca yüzeye çıkıp yüzmesidir.

 

Hipnoz ve Regresyon eğitimimi Hipnoterapi ustası ve Medikal Hipnoterapist  olan Sevgili Paul Aurand dan aldım.

Uygulayıcı : Seher Özdem

PAUL AURAND ,M.Ht.(Hipnoterapi Ustası)

Paul Aurand M.Ht. bir Hipnoterapi Ustası ve Sertifikalı bir Medikal Hipnoterapisttir.Paul,Dr Michael Newton ile eğitim almış ve sertifikalı bir Hayatlar Arasında Yaşam Regresyon(Gerileme) terapistidir.Paul ,Uluslararası Danışmanlar ve Terapistler Derneğinin.Ulusal Benötesi Hipnoterapistler Derneğinin ve Uluslararası Hipnoz Derneğinin yetkili eğitmenidir.

Uluslararası danışmanlar ve terapistler derneği  Rockland,New York bölümünün başkanıdır.Hipnoz eğitiminin yanı sıra ,iki yıl boyunca Japonya da Holistik(bütünsel) şifalandırma ve din üzerine çalışmalar yapmıştır.