Azelea Clarke

Her şey ben daha ana rahmine girmeden önce, bir ruh, belki bir melek iken başladı. Bir aday arıyordum bana bu yaşamımda destek olacak ve beni en güzel şekilde yetiştirip büyütecek. Sonunda kararımı verdim ve bir meleğin karnına yerleştim. Evet, bu hayatta kanatlarını gizleyen melekler var ve ben bu meleği, kendim isteyerek seçtim. Ona ‘Anne’ adına sahip olma şansını verdim, ikinci kez.
Her şey bununla son bulmadı. Ailemi kendimin seçtiğini öğreten, karşılıksız sevginin yüceliğini ve sevginin gücünü, affetmenin kuvvetini, yaşamın değerini, hayatın anlamını ve derinliğini, bir Anne’nin verebileceğinden fazlasını gördüm.
Ama maalesef hayat kısa ve acımasız. Hayatı sırtında taşımak değil, elinden tutmak gerek. Bir elimle hayatı, öbür elimle annemi ve onun sahip olduğu yüce sevgiyi ve bilgelikleri tutuyorum. Öyle bir bağ oluşturdum ki, annemin elinden aldığım enerjiyi, kendi dünyama ve evrene yansıtıyorum.
Bu yazıyı yazmamın amacı sadece Transformal Nefes’in bende yarattığı etki değil, annemin kalbinden ve ellerinden aldığım muhteşem şifa.
Şimdi de şifalanma sırası hepinizde ve daha sonra sizin sayenizde çevrenizde..
Bu yaşamda var olan her bireyin, kendisi için yapması gereken büyük bir iyilik, Nefes.
Unutmayın: Annemin dediği gibi; ‘Aç 40 gün, susuz 15 gün, fakat Nefessiz 3 dakika hayatta kalabiliriz’.

Categories: Nefes Sonrası Yaşanılan Deneyimler

Yorumlar Kapalı.